Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA WŁOSKIEGO

Język włoski
Język włoski należy do języków romańskich. Język urzędowy we Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii oraz na Istrii, należącej do Chorwacji i Słowenii. Używany również we Francji (zwłaszcza na Korsyce), na Malcie oraz w skupiskach bardzo licznej emigracji włoskiej (w takich państwach jak Argentyna, Australia, USA). Ogółem posługuje się nim około 62 milionów osób.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z włoskiego oraz tłumaczenie na włoski raportów finansowych, świadectw szkolnych, zaświadczeń, sprawozdań finansowych, dokumentów samochodowych,dyplomów, certyfikatów, zaświadczeń o niekaralności, dokumentów księgowych, aktów urodzeń, korespondencji urzędowej, aktów notarialnych, umów.

Cennik
Cena wykonania tłumaczenia na język włoski lub tłumaczenia z języka włoskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie

Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.