Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA RUMUŃSKIEGO

Język rumuński
Język rumuński to język z grupy romańskiej języków indoeuropejskich, którym posługuje się około 26 milionów osób, z czego około 20,5 milionów w Rumunii, około 2,7 milionów w Mołdawii (dialekt mołdawski), 200 tysięcy w Izraelu, 100 tysięcy w Serbii i Czarnogórze i 400 tysięcy na Ukrainie; mniejsze skupiska użytkowników w innych krajach takich jak Australia, Azerbejdżan, Kanada, Węgry, Kazachstan, Rosja i USA.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z rumuńskiego oraz tłumaczenie na rumuński świadectw szkolnych, raportów finansowych, dokumentów samochodowych, umów, zaświadczeń, aktów urodzeń, zaświadczeń o niekaralności, sprawozdań finansowych, dyplomów, certyfikatów, korespondencji urzędowej, aktów notarialnych, dokumentów księgowych.

Cennik
Cena wykonania tłumaczenia na język rumuński lub tłumaczenia z języka rumuńskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.