Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Język niemiecki
Język z zachodniej grupy języków germańskich używany przez około 90 milionów ludzi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu i Belgii.

Oferta

Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z niemieckiego oraz tłumaczenie na niemiecki raportów finansowych, sprawozdań finansowych, dokumentów samochodowych, umów, zaświadczeń, dyplomów, certyfikatów, korespondencji urzędowej, dokumentów księgowych, świadectw szkolnych, zaświadczeń o niekaralności aktów notarialnych, aktów urodzeń.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język niemiecki lub tłumaczenia z języka niemieckiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.