Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA MALTAŃSKIEGO

Język maltański
Język z grupy semickiej rodziny afroazjatyckiej używany przez około 350 tysięcy osób na Malcie, gdzie jest językiem urzędowym. Maltański jest blisko spokrewniony z arabskim, czasem uważany jest nawet za jego dialekt. Wiele zapożyczeń czerpał z języków włoskiego i angielskiego. Jest to jedyny język semicki zapisywany alfabetem łacińskim.

Oferta

Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z maltańskiego oraz tłumaczenie na maltański raportów finansowych, sprawozdań finansowych, umów, korespondencji urzędowej, certyfikatów, zaświadczeń, dyplomów, certyfikatów, dokumentów księgowych, świadectw szkolnych, zaświadczeń o niekaralności aktów notarialnych, aktów urodzeń, dokumentów samochodowych.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język maltański lub tłumaczenia z języka maltańskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.