Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Język hiszpański

Język z grupy języków romańskich używany w Hiszpanii, Ameryce Południowej i Środkowej, częściowo w Afryce, USA i na Filipinach. Obejmuje wiele dialektów, m.in. andaluzyjski, aragoński, asturyjski, leoński i galisyjski. Trzeci najczęściej używany język na Ziemi, którym posługuje się około 170 milionów mówiących.

Oferta

Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z hiszpańskiego oraz tłumaczenie na hiszpański dokumentów samochodowych, dyplomów, zaświadczeń o niekaralności aktów notarialnych, raportów finansowych, aktów urodzeń, certyfikatów, zaświadczeń,certyfikatów, korespondencji urzędowej, świadectw szkolnych, umów, dokumentów księgowych, sprawozdań finansowych.

Cennik
Cena wykonania tłumaczenia na język hiszpański lub tłumaczenia z języka hiszpańskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie

Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.