Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA GRECKIEGO

Język grecki
Język indoeuropejski, w starożytności powszechnie używany na Półwyspie Bałkańskim i na wybrzeżach Azji mniejszej, współcześnie – w Grecji (ok. 10 milionow mówiących) i na Cyprze (ok. 540 tys.). Jest on jednocześnie językiem urzędowym tych państw (na Cyprze obok tureckiego).

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z greckiego oraz tłumaczenie na grecki zaświadczeń, dokumentów samochodowych, dyplomów, raportów finansowych, aktów notarialnych, aktów urodzeń, certyfikatów, certyfikatów, korespondencji urzędowej, świadectw szkolnych, umów, dokumentów księgowych, sprawozdań finansowych, zaświadczeń o niekaralności.

Cennik
Cena wykonania tłumaczenia na język grecki lub tłumaczenia z języka greckiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią okrągłą, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.