Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA BUŁGARSKIEGO

Język bułgarski
Język należący do grupy języków południowosłowiańskich oraz bałkańskiej ligi językowej. Posługuje się nim ok. 8 mln ludzi, głównie w Bułgarii, gdzie jest językiem urzędowym, ale także w Grecji, Izraelu, Kanadzie, Macedonii, Mołdawii, Rumunii, Serbii, USA, Turcji, na Ukrainie i na Węgrzech.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z bułgarskiego oraz tłumaczenie na bułgarski aktów urodzeń, certyfikatów, dokumentów samochodowych, zaświadczeń, korespondencji urzędowej, aktów notarialnych, dokumentów firmowych, umów, sprawozdań finansowych, dyplomów, raportów finansowych, dokumentów księgowych, zaświadczeń o niekaralności, świadectw szkolnych. Również weryfikacje i korekty tekstów w języku albańskim, które wykonują doświadczeni tłumacze bułgarskiego (native speakers).

Zasięg
Działamy w całym kraju, przesyłając na czas tłumaczenie w dowolne miejsce wskazane przez klienta w Polsce i za granicą. Nasi tłumacze i kurierzy pracują w każdym z większych miast Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Toruń, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wałbrzych, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Tarnów, Zielona Góra, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jastrzębie Zdrój.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język albański lub tłumaczenia z języka bułgarskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Dla Stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie niewiążącej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Odbiór przekładu
Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią tłumacza przysięgłego języka bułgarskiego, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Tłumaczenia nieprzysięgłe dostarczamy drogą elektroniczną w formie pliku do pobrania. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.

Płatność
Płatność przelewem w terminie 7 dni po wykonaniu usługi na podstawie faktury VAT. Zastrzegamy sobie prawo do pobierania całkowitej lub częściowej przedpłaty.