Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO

Język białoruski
Język z grupy wschodniosłowiańskich obejmujący dwa dialekty: południowo-zachodni oraz północno wschodni. Od 1991 roku urzędowy język Białorusi (obok rosyjskiego); liczba osób posługujących się tym językiem jest trudna do oszacowania. Język literacki oparty na gwarach przejściowych występujących w pasie Wilno, Mińsk, Rohaczew i Homel.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z białoruskiego oraz tłumaczenie na białoruski zaświadczeń, aktów urodzeń, certyfikatów, dokumentów samochodowych, korespondencji urzędowej, aktów notarialnych, umów, sprawozdań finansowych, dyplomów, raportów finansowych, dokumentów firmowych, zaświadczeń o niekaralności, świadectw szkolnych, dokumentów księgowych. Również weryfikacje i korekty tekstów w języku białoruskim, które wykonują doświadczeni tłumacze białoruskiego (native speakers).

Zasięg
Działamy w całym kraju, przesyłając na czas tłumaczenie w dowolne miejsce wskazane przez klienta w Polsce i za granicą. Nasi tłumacze i kurierzy pracują w każdym z większych miast Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Toruń, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wałbrzych, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Tarnów, Zielona Góra, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jastrzębie Zdrój.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język białoruski lub tłumaczenia z języka białoruskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Dla Stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie niewiążącej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Odbiór przekładu
Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią tłumacza przysięgłego języka białoruskiego, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Tłumaczenia nieprzysięgłe dostarczamy drogą elektroniczną w formie pliku do pobrania. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.

Płatność
Płatność przelewem w terminie 7 dni po wykonaniu usługi na podstawie faktury VAT. Zastrzegamy sobie prawo do pobierania całkowitej lub częściowej przedpłaty.