Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Język angielski
Język z zachodniej grupy języków germańskich, najbliżej spokrewniony z językiem fryzyjskim, holenderskim oraz dialektami saksońskimi. Język urzędowy w Wielkiej Brytanii, jej terytoriach zależnych i w większości jej byłych kolonii i dominiów, m.in. Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii. Jest też jednym z sześciu języków oficjalnych ONZ, od XX wieku najczęściej używany język w kontaktach międzynarodowych.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z angielskiego oraz tłumaczenie na angielski zaświadczeń, dokumentów samochodowych, aktów urodzeń, certyfikatów, korespondencji urzędowej, umów, sprawozdań finansowych, aktów notarialnych, dyplomów, dokumentów księgowych, raportów finansowych, zaświadczeń o niekaralności, dokumentów firmowych, świadectw szkolnych. Również weryfikacje i korekty tekstów w języku angielskim, które wykonują doświadczeni tłumacze angielskiego (native speakers).

Zasięg
Działamy w całym kraju, przesyłając na czas tłumaczenie w dowolne miejsce w Polsce i za granicą. Nasi tłumacze i kurierzy pracują w każdym z większych miast Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Toruń, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wałbrzych, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Tarnów, Zielona Góra, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jastrzębie Zdrój.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język angielski lub tłumaczenia z języka angielskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Dla Stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie niewiążącej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Odbiór przekładu
Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią tłumacza przysięgłego języka angielskiego, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Tłumaczenia nieprzysięgłe dostarczamy drogą elektroniczną w formie pliku do pobrania. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.

Płatność
Płatność przelewem w terminie 7 dni po wykonaniu usługi na podstawie faktury VAT. Zastrzegamy sobie prawo do pobierania całkowitej lub częściowej przedpłaty.