Tłumacze


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ALBAŃSKIEGO


Język albański
Język indoeuropejski, którym posługuje się ok. 6,2 mln Albańczyków zamieszkujących Albanię (3,6 mln), Serbię i Czarnogórę (Kosowo - 1,7 mln), Macedonię (450 tys.), a także Włochy i Grecję. W Albanii, Kosowie i Macedonii posiada status języka urzędowego. Istnieją dwie odmiany terytorialne języka: dialekt gegijski na północy Albanii, w Kosowie i Macedonii oraz toskijski na południu Albanii, we Włoszech i Grecji. Norma literacka języka, nauczana w szkołach w Albanii, jest oparta głównie na dialekcie toskijskim.

Oferta
Przysięgłe lub standardowe tłumaczenie z albańskiego oraz tłumaczenie na albański zaświadczeń, certyfikatów, dokumentów samochodowych, aktów urodzeń, korespondencji urzędowej, sprawozdań finansowych, umów, aktów notarialnych, dokumentów księgowych, raportów finansowych, dyplomów, zaświadczeń o niekaralności, świadectw szkolnych, dokumentów firmowych. Również weryfikacje i korekty tekstów w języku albańskim, które wykonują doświadczeni tłumacze albańskiego (native speakers).

Zasięg
Działamy w całym kraju, przesyłając na czas tłumaczenie w dowolne miejsce wskazane przez klienta w Polsce i za granicą. Nasi tłumacze i kurierzy pracują w każdym z większych miast Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Toruń, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wałbrzych, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Tarnów, Zielona Góra, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jastrzębie Zdrój.

Cennik

Cena wykonania tłumaczenia na język albański lub tłumaczenia z języka albańskiego jest zależna od objętości dokumentów, dziedziny oraz terminu. Dla Stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie niewiążącej oferty.

Zamówienie
Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są mailem, faksem lub tradycyjną pocztą. Typowy termin realizacji tłumaczenia to 72 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Odbiór przekładu
Gotowy przekład, poświadczony na każdej stronie pieczęcią tłumacza przysięgłego języka albańskiego, wysyłamy priorytetową przesyłką poleconą lub kurierem. Tłumaczenia nieprzysięgłe dostarczamy drogą elektroniczną w formie pliku do pobrania. Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w oryginały dokumentów.

Płatność
Płatność przelewem w terminie 7 dni po wykonaniu usługi na podstawie faktury VAT. Zastrzegamy sobie prawo do pobierania całkowitej lub częściowej przedpłaty.