Branże / Telekomunikacja

W globalnym świecie każdy operator telekomunikacyjny i producent telefonów komórkowych musi stawiać czoło wyzwaniom ekonomicznym oraz ogromnej konkurencji. Odniesienie sukcesu w tej branży jest nieodłącznie związane z szybkim wprowadzaniem nowych produktów na wiele rynków zbytu oraz utrzymywaniem doskonałych kontaktów zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi. Kluczem do sukcesu stała się efektywna komunikacja w języku klienta – od pierwszej rozmowy telefonicznej po każdy kolejny etap obsługi.

Dzięki rozbudowanej sieci doskonale przygotowanych tłumaczy, którzy aktywnie działają w branży telekomunikacyjnej, mLingua oferuje dostęp do ekspertów zapewniających profesjonalne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Nasze najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz stosowane pamięci tłumaczeń usprawniają pracę i zapewniają redukcję kosztów oraz czasu. Dodatkowo system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz Europejska Norma Tłumaczeń PN-EN ISO 17100:2015-06 sprawiają, że mLingua jest w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie w każdym realizowanym projekcie.

Specjalizujemy się w tłumaczeniu, testowaniu i dostosowaniu do warunków rynkowych rozmaitych dokumentów związanych z branżą telekomunikacyjną. Najczęściej są to:

  • instrukcje obsługi telefonów komórkowych,
  • materiały call center,
  • aplikacje mobilne,
  • dokumenty techniczne,
  • skrypty IVR.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz rozszerzyć globalny zasięg Twoich usług komunikacyjnych i oferowanych urządzeń. Więcej informacji udzielą nasi konsultanci dostępni pod numerem infolinii 0 801 540 440 oraz pod adresem info@mlingua.pl.