Branże / Motoryzacja

W żadnej branży wielojęzyczny marketing nie odgrywa tak istotnej roli, jak w motoryzacji. Dla producentów, dostawców i agencji reklamowych tłumaczenie stanowi ostatni etap cyklu produkcyjnego. Będące na porządku dziennym zmiany w harmonogramie produkcji i wprowadzane w ostatniej chwili odautorskie poprawki zakłócają organizację pracy, co nie zmienia faktu, że przeznaczone dla zagranicznych odbiorców instrukcje i opisy techniczne, programy odsprzedażowe, broszury i inne materiały marketingowe, muszą być wykonane szybko i w określonym terminie. 

Łącząc precyzję przekładu i mierzalną jakość, jak również wykorzystując najnowocześniejsze procedury i technologie, mLingua ustanawia nowe standardy w zakresie usług lokalizacyjnych dla branży motoryzacyjnej. Niezależnie od tego, czy Twoje materiały dotyczą niepowtarzalnego designu samochodu, podkreślają wygodę kierowcy, czy opisują układ zawieszenia, wiedz, że wykwalifikowani tłumacze mLingua to pasjonaci specjalizujący się w branży motoryzacyjnej.

W mLingua rozumiemy problemy, przed którymi stają nasi klienci, i dlatego korzystamy ze wsparcia rodzimych użytkowników języka oraz inżynierów będących ekspertami w dziedzinie motoryzacji. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest zapewnienie jakości oraz zgodności z przepisami, dlatego też współpracujemy ze specjalistami, którzy spełniają branżową normę SAE J2450. Norma ta uwzględnia siedem parametrów mierzących jakość usług lokalizacyjnych, a jednym z jej głównych celów jest zapewnienie stosowania spójnych kryteriów dla oceny rzetelności tłumaczeń.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami motoryzacyjnymi dysponujemy unikalnym zestawem umiejętności dostosowanych do potrzeb branży. Nic dziwnego, że mLingua ma doskonałą reputację potwierdzoną certyfikatami ISO 9001:2008 oraz PN-EN ISO 17100:2015-06.

Regularnie tłumaczymy i lokalizujemy:

  • instrukcje i opisy techniczne oraz dokumentację,
  • instrukcje obsługi i karty gwarancyjne,
  • książki serwisowe,
  • materiały komunikacji korporacyjnej,
  • programy odsprzedażowe i leasingowe,
  • materiały promocyjne,
  • raporty badań motoryzacyjnych,
  • materiały reklamowe i marketingowe.

Dowiedz się, dlaczego tak wiele firm powierza mLingua wszystkie swoje projekty tłumaczeniowe z dziedziny motoryzacji. Więcej informacji udzielą konsultanci mLingua dostępni pod numerem infolinii 0 801 540 440 lub adresem info@mlingua.pl.