O nas

 
mLingua.pl – globalny dostawca usług językowych oferujący przez Internet tłumaczenia, lokalizacje i uwierzytelnienia w ponad 100 językach.
   
mLingua.plmiliony bitów przesyłanych w sieci, bazy danych SQL, autoryzacje SSL, systemy kontroli jakości i weryfikacji – sprawy, nad którymi rzadko się zastanawiasz, gdy ze swojego komputera wysyłasz tekst do tłumaczenia i wkrótce otrzymujesz profesjonalny przekład.
     
mLingua.pldynamicznie rozwijająca się międzynarodowa społeczność tłumaczy różnych profesji i zainteresowań. Ponad 30 000 specjalistów z 80 krajów, z których najlepsi będą pracowali nad Twoim tekstem.
     
mLingua.pldobrze zarządzane przedsiębiorstwo IT, które w innowacyjny sposób wykorzystało technologie informatyczne, aby złożyć Ci ofertę lepszą niż konkurencja – ekspresowej realizacji zleceń, nienagannej jakości tłumaczeń i niskich cen.
   
mLingua.plpewne miejsce w wirtualnym świecie odwiedzane każdego dnia przez różnych ludzi, którzy potrzebują pomocy w tłumaczeniu swoich tekstów albo zawodowo wykonują tłumaczenia i zgłaszają gotowość współpracy.
 
mLingua.plrealizacja inspirującej wizji, o której wciąż myślimy – stworzenie mobilnej firmy stale nastawionej na obsługę klienta i jakość oferowanych usług. Wizji, którą tworzysz, gdy dzielisz się pomysłami, przedstawiasz życzenia i wskazujesz niedoskonałości.